Hepsiburada.com Ürün Teslimatında Gecikme.

Emine B. |

Hepsiburada.com 'dan 3 tane ürün aldık ilk aldığımız ürün 285 TL'lik bebek arabası daha sonra 5 TL'lik ve 10 TL'lik küçük şeylerdi, ancak bu küçük şeyleri bebek arabasından daha sonra aldık, buna rağmen bebek arabamız gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradık şu an paketleme işlemi yapılıyor efendim dediler. Ne hikmetse ayın 18 'inden beri hala paket yapıp kargoya verecekler, ama bir türlü olmadı.

Müşteri hizmetlerini arıyoruz cevap verilmiyor. Tam 10 dakika boyunca tüm müşteri temsilcileri diğer müşterilere hizmet verdiler, bizimle ilgilenen olmadı. Halada arıyoruz sürekli aynı şey oluyor. Ucuz, küçük mal alınınca hemen teslim ediliyor ama pahalı bir eşya olunca telefona bile bakılmıyor. Kandırdığını düşünmeye başladık artık.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  15:03

  Sayın Emine B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PBX-739-30380 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri