Hepsiburada.com Ürün Teslimatı Yapılmıyor Sorunu Çözün Artık!

İlknur A. |

Lütfen kargo firmanızı değiştiriniz. Günlerdir kargo firması ile uğraşıyorum. Zaten sorunlar ilk sizle başladı. Söz verdiğiniz halde ürünümü 5 Ekim'de kargoya vermediniz sonra 8 Ekim 2016'da kargo bilgilerini gönderdiniz. Şu an 12 Ekim ve saat 19:30 ve ürün hala ortada yok. Defalarca size yazdığım halde hiç yardımcı olmuyorsunuz ya günler sonra cevap yazıyorsunuz ya da kalıplaşmış cümleler kurup başınızdan atıyorsunuz.

Bu saatten sonra artık ürünü istemiyorum paramı iade edin çünkü bir gün daha evde oturup bekleyemeyeceğim. Aşağıda ne kadar süre önce iletişime geçtiniz diyorsunuz cevabım hemen hemen her gün yazdım yada aradım cevaplar hep aynı...

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  14:08

  Sayın İlknur A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JNQ-339-79461 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri