Hepsiburada.com Ürün Teslimatı Yapılmadı!

Nida G. |

Ben dün Hepsiburada.com'dan arkadaşım için bir hediye aldım hızlı gönderiyi seçtim ve saat üçten önce verilen siparişlerin akşam ona kadar ulaşılacağı söylendi, bende ona güvenerek siparişimi verdim ve verdiğim adreste yarın olmayacaklarını defalarca ilettim 4 kere müşteri hizmetlerini aradım ve hepsi de bana ulaştıracaklarını paketleme aşamasında olduğunu söyledi.

Akşam 5,30 gibi son kez daha aradım ve bugün kargoya verilemeyeceğini söylediler bana zamanında kargoya verilmeyeceğini söyleselerdi ben be farklı bir yerden zamanında ulaşacak bir şey alırdım bende siparişimi iptal ettirmek durumunda kaldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nida G.
  10 Mart
  10:30

  firmanın tutumundan memnun kalmadım

 • 05 Mart
  15:43

  Sayın Nida G,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CSR-418-61295 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri