07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün Teslimatı Kasıtlı Olarak Yapılmamakta!

Sipariş No: 75332992 Tarih 24.04.2013 Tarih ve numaralı siparişimdeki 1 adet oturma grubu hakkında 3 gün üst üste telefonla müşteri hizmetlerini aramama ve defalarca sistem üzerinden elektronik posta atmama rağmen oturma grubu hakkında hiçbir bilgi tarafıma verilmiyor. Üst üste ısrarla oturma grubu hakkında bilgi istiyorum tedarikçi firmayı soruyorum ancak hepsiburada.com ürünün akıbetini saklayarak tüketici haklarını ihlal ediyor.

Bununla da bitmiyor, 2 adet '' 24 saat içinde kargo - hızlı teslimat '' ürünü de sipariş ettim ancak 5 iş günü sonra kargoya verildi. 24 saat içinde kargo kampanyasında karşılıksız çıktı. Hepsiburada.com 'un yapmış olduğu bu iki kötü davranışı şiddetle kınıyorum.

Mehmet 20 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Mayıs 2013

    Şikayet yazıldıgında yani 15. (onbeş) günde cozume ulaşılabildi, eğer böyle bir site olmasaydı ne olacaktı ? 2012 yılında da aynı sorunu yaşadım, 25 (yirmibeş) gün bekledim hiç bir çözüm uretilmedi, bu siteye yazdım aynı gün çözüldü, Hepsiburada müşteri dostu bir firma DEĞİLDİR, bunu en az 2 (iki) kez yukarıdaki orneklerle acıkladım. Teşekkürler Şikayetimvar.com, siz olmasaydınız biz bu firmaların lakaid tavırlarıyla daha fazla yüz göz olacaktık.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet N, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön