Hepsiburada.com Ürün Teslimatı Kargo Sorunu!

Fatih A. |

28.10.2015'te Hepsiburada.com üzerinden satın almış olduğum ürün 28.10.2015'te Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmiş araya Cumhuriyet Bayramı girdiği için bir sonraki gün teslim edileceği bilgisine ulaştım. Bugün Kasım'ın 3 aradan neredeyse bir hafta geçti kargom hala teslim edilmedi.

Hepsiburada.com müşteri hizmetleri konuşurken telefonu yüzüme kapattı. Bir sonraki aramamda müşteri hizmetleri sorunum çözüleceğini ve bugün kargomun tarafıma teslim edileceğini belirtti. Bende kendisine kargomun 1 haftadır Yurtiçi Kargo Atalar şubesinde keyfi yere bekletildiğini ilettim Hepsiburada.com 1 tane müşteri kaybettiniz sizin için hayırlı olsun Yurtiçi Kargoyla çalışmaya devam edin...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  05 Kasım
  16:33

  Kargo firmasını değiştirmediğiniz sürece sizden alışveriş yapmayacağım

 • 05 Kasım
  16:13

  Sayın Fatih A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AGV-396-53832 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri