08 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün Teslimatı Bir Türlü Yapılmıyor!

Yaklaşık 3 hafta önce sipariş vermiş olduğum ürün, ödeme yapmış olmama rağmen halen teslim edilmemiştir. Bu durumu hem e-mail ile hem de telefonla müşteri temsilcisine iletmeme ve hatta dekontu da göndermeme rağmen sorun çözülmemişken tarafıma durum ile ilgili herhangi bir bilgilendirme de yapılmamıştır. Bu durum, yıllardır alışveriş yapmış olduğum firmanıza olan güvenimi sarsmıştır.

Sizden, ürünün teslimatının yapılması veya para iadesinin gerçekleştirilmesini rica ediyorum. Bu durum bu hafta sonuna kadar çözülmediği takdirde rakam çok düşük de olsa yasal yollara başvurarak hakkımı arayacağımı belirtmek istiyorum.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön