05 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün Teslimat Süresi!

27. 03. 2013(02:13) Tarihinde Sipariş ettiğim bir ürünüm bu gün yani 04. 04. 2013(19. 07) itibariyle henüz elime ulaşmamıştır. Engin Hızlı sipariş ve müşteri memnuniyeti gözeten Sitenizi tebrik etmek istiyorum. Bilgi almak için de aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi kargo firmasıyla ilgili bi sorun olduğunu ve onları aramam gerektiğini belirtiyor.

Şöyle de bişey var ben ürünü kargo firmasından almadım sizden aldım neden onlarla muhatap olmam gerekiyor bu sorunum sizden aldığım bir ürüne yönelik olduğu için geç teslim edilen ürün de sizin sorumluluğunuzda bu başkasını suçlayıcı ve benim üzerimden gitsin de kime kalırsa kalsıncı zihniyetinizi kınıyorum.

İsmail 29 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın İsmail Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön