Hepsiburada.com Ürün Teslimat Sorunu.

Özlem D. |

Siteden 19.06'da aldığım klima 23.06'da Tezel Lojistik'e verilmiş. İki gün sonra akşam 20:00'da arayan kamyon şoförü büyük araçla geldiği için adrese teslim edemeyeceğini kamyon girebilen başka bir adres vermemi istedi.

Mümkün olmayacağını söyleyince de İstanbul'dan gelen ve Balıkesir'e teslim edilmesi gereken ürünü Manisa'ya götüreceklerini ve geri gelmesinin 2-3 gün süreceğini söyledi. Bu nasıl saçma bir dağıtım ve teslimattır anlamadım. Üstelik Hepsiburada.com bu ürüne hızlı teslimat yazmış. Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini defalarca arayarak ve mesaj göndererek sorunu çözmelerini ve geri dönerek bilgi vermelerini istedim. Ancak Hepsiburada.com galiba ürünü sadece satmakla ilgileniyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  12:54

  Sayın Özlem D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TVH-573-40620 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri