23 Mart 2016

Hepsiburada.com Ürün Teslim Zamanı Değişmiş!

21.03.2016 günü bebek güvenlik ürünü siparişimi vermeden önce kontrol ettiğimde "Tahmini kargoya veriliş tarihi: 22.03.2016" yazıyordu. Bu yüzden ürünü sipariş ettim. Bugün İzmir'deki adresime teslimat beklerken söz konusu tarihin 29.03.2016 olarak güncellendiğini gördüm. Geçen seferki siparişimde de siparişimin bir kısmı 2 gün sonra bir kısmı ise bir hafta sonra gelmişti. Güvenli olarak seçtiğim Hepsiburada.com'dan bir daha ürün alacağımı sanmıyorum ancak ilgili siteden alışveriş yapmak isteyen çevremdeki insanları bu konuda uyaracağım.

Fatih 33 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 23 Mart 2016

    Firmadan gelen ve sonucun değişmeyeceğini anlattıkları kibar mesaj: Cevap: Değerli Müşterimiz, şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. 77036238 No.lu siparişinizde yer alan Miny Baby - Miny kenar + Köşe Koruyucu 2m Kenar + 4 adet Köşe-Krem ürününüzün tedarik tarihi hakkında teknik bir sorun olmuş olabilir, yaşanan problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürününüzün planlanan tedarik tarihi 29.03.2016 olarak görülmekte olup, bu tarihe kadar stoklarımıza girmesi beklenmektedir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Mart 2016

    Sayın Fatih G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WPH-971-87427 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön