Hepsiburada.com Ürün Teslim Süresi!

Mehmet L. |

10.09.2015 saat 15:56 da vermiş olduğum siparişimdeki bir çok ürünün 15.09.2015 tarihinden kargolanacağı yazıyordu. İki ürün haricinde sipariş ekranında hepsinin teslimata hazır olduğu yazarken salı günü baktığımda tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyordu. Ben 18.09.2015 tarihinden şehir dışına çıkacağım ve sipariş verdiğim bir çok ürünü yolculuk esnasında kullanacağım oto aksesuarlardan oluşmakta. Hepsiburada neden bu şekilde çalışıyor anlamış değilim. Eğer ürünler 18.09.2015 tarihinden sonra gelecekse bir işe yaramayacak.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet L.
  09 Ekim
  08:27

  Günaydın, yarın sipariş vereli tam 1 ay olacak. Aldığım ürün bir türlü gönderilmiyor. Her baktığım da teslimata hazır, kargolama işlemlerine başlandı yazıyor ama bir gelişme yok. Hepsiburada ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Eğer ürün tedarik edilemiyorsa siparişimi iptal etsinler, yok tedarik ediliyor ama kargolama işleminde sıkıntı varsa bir an önce bir çözüm bulun bu duruma

 • 23 Eylül
  09:14

  Sayın Mehmet L.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan DKO-412-37457 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet L.
  18 Eylül
  15:02

  Merhaba. Az önce siparişlerim sayfasında aşağıda yazdığım ürünlerin teslimata hazır olduğu yazıyor. Bu ürünler çarşamba gününden bu yana teslimata hazırken neden gönderilmiyor? Kaç kez arayıp istememe rağmen halen bir gelişme yok. 8 gün geçti siparişim üzerinden halen bazı ürünler de tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyor.
  ModaCar siyah Ortopedik Boyun Boşluk Yastığı 102421
  crd Araç İçi Bardak ve İçecek Tutucu
  ModaCar Silecek Lastiği 60 cm 47d012
  Miss Flora Magic Pearl Spring Koku 103063

 • 16 Eylül
  19:44

  Sayın Mehmet L.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DKO-412-37457 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri