Hepsiburada.com Ürün Teslim Edilmiyor!!

Muhammed Ç. |

Cumartesi günü gün içerisinde kargo seçeneği ile sipariş verdim ancak Cumartesi günü gelmesi gereken ürün hala gelmedi, bugün Salı! Ayrıca 5 kere aradım müşteri hizmetlerini her birisi bir yerlere ilettiklerini söyleyip telefonu kapattılar ve ne gelen var ne giden. Cevap bile dönmediler. Bu nasıl bir iştir. Ürünüm nerede olduğunu dahi bilmiyorlar. Adresimi değiştirin bari dedim onu bile yapmadılar. Bu kadar vurdumduymaz bir firma olabilir mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  08:52

  Sayın Muhammed Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DNX-192-79430 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Muhammed Ç.
  04 Ağustos
  17:29

  Otomatik mesaj atıyorsunuz. Salak mıyız?

 • Muhammed Ç.
  04 Ağustos
  17:24

  Cumartesi gününden beri bugün de dahil olmak üzere 6 kere aradım ve ilgili kaydın oluşturulduğunu ilgili departmanlara iletildigini söylediler. Ve siz hala suradan buradan takip edebilirsiniz diyorsunuz. Dalga mı geçiyorsunuz. Müşteri hizmetleriniz hiçbir işe yaramıyor. Hala ürün gelmedi ve ürünün nerede olduğunu dahi bilmiyorsunuz. Ayrıca para iadesi bile yapamadıklarını söylediler. Ne işe yararsınız bilmiyorum. Bizim bakkal daha iyi yönetir sizin şirketi isterseniz bir görüşün başınıza geçsin.

 • 04 Ağustos
  16:33

  Sayın Muhammed Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DNX-192-79430 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri