31 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürün Teslim Edilmemesi ve İlgisizlik.

24.10.2016 tarihinde Hepsiburada.com firmasından aynı gün kargo ibaresi ile satılan bir çamaşır makinesi aldım. Ürün için ekstra bir kargo ücreti de ödedim ve aynı gün kargo denilerek satın aldığım ürünüm 29.10 2016 tarihinde hala teslim edilmedi. Bu durum için firmaya ulaştığımda ürünü kendilerinin kargo firmasına gönderdiklerini sorunu orası ile görüşmem gerektiğini söylediler ama kargo firması bunu kabul etmiyor. Aynı gün kargo yapılacağı söylenen ürün 5 günde teslim edilmedi ve ilgisizlik hat safhada.

Aydın 128 Okunma

Cevaplar

  • Aydın18 Kasım 2016

    Firma ilgisizlik ve vurdumduymazlıkta en üst noktada.

  • Aydın14 Kasım 2016

    Firma ürünü 12 gün sonra uzun uğraşlarımdan sonra teslim etmiştir ve hiçbir açıklama yapmamıştır. Buradan ürün alacaklar bunları yaşayacaklarını bilip ona göre alışveriş yapsınlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Aydın D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MXT-264-49082 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön