Hepsiburada.com Ürün Teslim Edilmedi ve Bilgilendirme Yapılmadı!

Semra E. |

20 Nisan'da sipariş verdiğim Timberland Ekcascobayboattan 3954r Kadın Bot Tan Suede 12 gün geçmiş olmasına karşın hala teslim edilmedi. Sürekli siparişimin bilgisi için aradığında firmayla irtibata geçileceğini ve mutlaka bilgilendirme yapılacağının bilgisini vereceklerini söylemelerine rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı ayrıca durumu ''paketleniyor'' olarak değiştirilip yanıltıcı bilgi verildi.

Bugün iptali için aradığımda yine müşteri firmayla iletişime geçip 48 saatlik onay sürecinin olduğu söylendi. Teslim sürecinin 12 gün geçtiğini artı olarak 48 saat beklemek istemediğimi söylediğimde süreçler çok doğru işliyormuş gibi süreçlerin bu şekilde olduğunu belirttiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  12:57

  Sayın Semra E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WYP-408-63996 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri