24 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Ürün Teslim Edilmedi Teslim Edildi Görünüyor!

Kargo takip numarası sitenizde yok, sitenizde ürün kargoya verildi diye göründüğü için para iadesi de yapmıyorsunuz. Peki benim suçum ne, hem ürünüm, gelmedi hem parayı kartımdan çektiniz, yahu ilk taksitini ödedim! Parayı da iade etmiyorsunuz, ürünü de göndermiyorsunuz.

Pazartesi günü Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Ayrıca bankaya ödemiş olduğum bedelin geri iadesi için Asliye Hukuk Mahkemesinden de dava açacağım. Bunlar yetmezse daha başka elimden ne geliyorsa yapacağım.

10 senelik müşterinizin parasını alıp, ürün göndermemek, parayı iade etmemek ve hatta hiçbir bilgi vermemek ne kadar zarar verebilir bir firmanın imajına hep birlikte göreceğiz.

Bir daha asla Hepsiburada.com!

Burak 42 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Burak N, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön