Hepsiburada.com Ürün Teslim Edilmedi & İade Edemiyorum!

İbrahim Ethem Ü. |

Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürün adresime teslim edilmedi. Mesai saatleri içinde kargo şubesinden almam söyleniyor fakat mesai saatleri içinde şubeye gidebilmem mümkün değil. Bu nedenle henüz elime ulaşmamış ürünün iadesini talep etmeme rağmen 2 gündür herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Web sitesinden de iade işlemlerine tıkladığımda hata veriyor.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Ethem Ü.
  03 Kasım
  14:12

  Merhaba,

  hepsiburada.com adresinden almış olduğum bir ürünün teslimat süreci ile alakalı olarak (kargo firmasıyla alakalı olabilir) bir sorun yaşadım ve ürünü iade etmek istedim. En azından ürünün iade edilmesi noktasında herhangi bir zorlukla karşılaşmadığımı belirtmek isterim. Sadece web sitenize üye girişi yaptığımda iade işlemlerini online olarak yapamadım. Sistem buna müsaade etmiyor. Durumu web sitenizden müşteri temsilcisine iletmeme rağmen bir cevap alamadım. Ancak Şikayet Var üzerinden şikayeti iletmemin ardından sorun ile hızlı bir şekilde ilgilenildi. İlginiz için teşekkürler

 • İbrahim Ethem Ü.
  28 Ekim
  12:15

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Firmanın web sitesinden şikayetimi ve durumu belirten mesaj yolladığımda 2 gün boyunca cevap alamamışken Şikayetvar.com aracılığıyla başvurduğum gün geri dönüş aldım. İyi ki bu tür aracı kuruluşlar var. Teşekkürler

 • 22 Ekim
  16:27

  Sayın İbrahim Ethem Ü.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AQR-199-25169 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri