Hepsiburada.com Ürün Teslim Edilmedi!

Serife Y. |

Hepsiburada'dan bulaşık makinesi aldım halen ürün teslim edilmedi ürünün nerede olduğunu bile bilmiyorlar, hep aynı cevap kayıt alıyoruz başka bir cevap yok. Nasıl bir sitedir? Asla bir şey almayacağım bundan sonra.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serife Y.
  08 Eylül
  12:55

  21.08.2016 da 88166059 nolur siparişimiz halen gelmedi nerede olduğunu bilmiyorlar gönderilip gönderilmedigini bile bilmiyor nasıl bir firmadır Hepsiburada sitesi satışa çıkardıkları ürün hakkında hiçbir bilgi vermiyorlar dolandırıldik resmen bu site tarafından

 • Serife Y.
  08 Eylül
  10:05

  her gün arıyorum mesajlarım bölümüne sorunumu iletiyorum ama sizden hiçbir şekilde dönüş yok sadece iletmekle kalıyoruz bu kadar ilgisizsiniz yani müşterilerinize karşı 15 gündür size iletiliyorum başka bir siteden çamaşır makinasi aldım hiç sizin yaptığınızı yapmadılar hemen gönderdiler ürünü ama siz nerede olduğunu bile bilmiyorsun parasını ödediğimiz ürünü alamıyoruz nasıl birseyse bu

 • 08 Eylül
  08:33

  Sayın Şerife Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YVS-787-99717 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Serife Y.
  07 Eylül
  11:19

  88166059

 • 06 Eylül
  22:06

  Sayın Şerife Y.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri