12 Şubat 2014

Hepsiburada.com Ürün Teşhir Edildiği Gibi Değil. Montaj Sorunları Var.

06-02-2014 tarihinde kargo ile tarafıma ulaşan ürünün, teşhir edildiğinden farklı olduğunu ve tarafıma irşaliye ve fatura iletilmediğini fark ettim ve iade etmek istedim. Hepsiburada.com sitesinde anlatılan iade işlemleri sayfasındaki işlem yapmak istedim ancak, iade işlemleri butonu aktif değildi.

10.02.2014 tarihinde, anlatılan sayfada değil de, Sipariş detayı sayfasından iade işlemlerini başlata bildim ve kargo kodu oluştu, ancak bu defa da iade adresim belli değildi. İade adresi
alabilmek için Hepsiburada.com sitedeki panelden fatura kopyası almaya denedim, ancak
3 defa denememe rağmen mailime fatura iletilmedi ve ürün hala elimde. Ürün iade olacak, fatura yok, iade adresi belirsiz.

Levent 105 Okunma

Cevaplar

 • Levent25 Şubat 2014

  İade süreci, 3. tedarikçiden ve ya HB organizasyon hatasından dolayı geciktiğini düşünüyorum.

 • Levent'in Teşekkür Mesajı25 Şubat 2014

  HB ürünü geri iade aldı. Süreç biraz uzun oldu, ancak çözülmüştür.

 • Levent22 Şubat 2014

  15-02-2014 tarihinde kargo ile iade gönderdiğim ürün hakkında, hala bir çözüm yanıtı alamadım. Para iadesi yapılmadı, iade alınıp alınmadığı süreci de henüz beklemede.

 • Levent15 Şubat 2014

  HB müşteri hizmetlerine 4 mesaj yazdım, hiç birine yanıt gelmedi.

 • Levent13 Şubat 2014

  Bugün de tarafıma ulaşan olmadı, kargo adresi de hala belirsiz ve ben kargo iadesi yapamıyorum.

 • Levent12 Şubat 2014

  Üç gün ardı ardına HB müşteri hizmetlerine soru yöneltmişim, ancak henüz cevap gelmedi. Bugün telefonla tarafıma ulaşıldı, ancak iade adresi konusunda bilgi alınamadı. Henüz beklemedeyim. İade süresinin sonuna kadar umarım adres netleşir.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın Levent K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IHM-804-83953 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön