29 Ocak 2014

Hepsiburada.com Ürün Temini Sağlanmadı!

02.01.2014 tarihinde vermiş olduğum Ernet Süper Banyo Temizleyici 1Lt siparişi aradan 26 gün geçmesine rağmen hala daha teslim edilmemiş ve üstüne üstlük benim rızam olmaksızın sipariş site tarafından iptal edilmiştir. Ürünün kargo dahil ücreti 23,25 tl olup, bu ayrıca kredi kartımdan çekilen bedeldir.

Ancak benim rızam olmaksızın yapılan iptal işleminde bana yapılan geri ödeme 18,23 tl idir. Ürünün 26 gün içinde kapıma dahi gelmemesine ek olarak talebim dışında bir iptal söz konusudur. Benim hiçbir suçum ve mesuliyetim olmamasına rağmen karşı karşıya kaldığım bu durumu haksızlık olarak görmekteyim. Bu talihsiz durumda, kredi kartımdan çekilen tam miktarın iade edilmesini istemekteyim.

Can 69 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Can D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SYD-994-77969 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön