Hepsiburada.com Ürün Temin ve Kargo Süreci...

Tolga K. |

20 Temmuz 2015 Pazartesi vermiş olduğum 42654*** no.lu sipariş öncelikle temin edilemediği için 9 gün bekletilmiş bulunmaktayım. 29 Temmuz tarihinde sipariş detaylarında yer alan ürün değişimi linki üzerine müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum görüşme sonrası gri olan satın almış olduğum ürünüm yerine stoklarda bulunan beyaz renkli ürünle değişimi kabul ettim.

30 Temmuz tarihinde kargoya verilmesi planlanan ürün aynı tarihte müşteri hizmetlerinden gelen mesajda kargo tarihi 02 Ağustos olarak yazılmıştır. 10 gün süren bekleyişim ve mağduriyetim üzerine Hepsiburada'nın tek yapabildiği ürünü kargolamak yerine şikayet kaydı oluşturmak. Hepsiburada.com bir daha kullanırken 10 kere düşünülmeli.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  13:17

  Sayın Tolga K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TLP-229-85853 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri