Hepsiburada.com Ürün Temin Edilemiyor.

Meric T. |

Hepsiburada.com sitesinden 46452862 sipariş numarası ile yaptığım alışveriş belirtilen tarihlerde ürünler kargoya verilmedi. Kargoya verildi diye mesaj gönderildi ancak 906694433108 takip No.lu kargo gönderilmedi.

Bu ürünleri iade işlemi yaptırdım, bu seferde ücret iade edildi ancak hediye çeki iade edilmedi. 130 TL alışveriş için 10 gündür uğraşıyorum. Bu siteden yaptığım son alışverişti. Hediye çekleri bitsin, bedava versinler almam bu siteden. Yaptıkları reklamlarda yanlış (ayağıma gelsin).

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meric T.
  24 Şubat
  22:48

  Yalvara yalvara işlem yaptırıyoruz. Hatayı sizde değil kendimde buluyorum bu kadar zahmete ne gerek vardı. Adınıza yakışmayan hizmet sunuyorsunuz inşallah bir daha sizden alışveriş yapmayacağım

 • 24 Şubat
  12:33

  Sayın Meriç T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XZZ-338-36222 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri