Hepsiburada.com Ürün Tedarik Süresi Hatası.

Koray H. |

Coleman Crestlıne 2L Çadır'ı alırken ürünün tanıtım sayfasında kargoya veriliş tarihi 21 Eylül Çarşamba günü olarak görünmekteydi. Tatile gitmeden elime ulaşacağı için sipariş verdim ancak ödeme işlemini yaptıktan sonra sipariş sayfam da kargoya veriliş tarihi 26 Eylül olarak ileri bir tarihe atıldı. Yani müşteriye satış yaparken taahhüt edilen kargoya veriliş tarihi herhangi bir açıklama yapılmaksızın değiştirildi. Şu anda ürünün satış tanıtım sayfasına baktığınızda dahil kargoya veriliş süresi 26 Eylül'den daha erken görünmektedir. Yani firma satış sırasında müşteriyi yanıltıcı bilgi vermektedir.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray H.
  12 Ekim
  16:25

  Şİkayetimin üzerinden 23 gün geçti. Hepsiburada'dan sipariş ettiğim ürün teslim edilmedi.
  Kargo teslim tutanağını talep ettim cevap bile verilmedi.

 • Koray H.
  23 Eylül
  10:25

  Kargo taahhüt edildiği tarihte gönderilmemişti. Ancak şimdi daha da kötüsü oldu. Verdiğiniz kargo takip numarasından bakıldığında ürün teslim edildi görünüyor. Ancak kime teslim edildiğini bilen yok. Kargo bana da gelmedi. Nasıl bir hizmet anlayışınız var anlamıyorum.

 • 20 Eylül
  12:03

  Sayın Koray H.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AFL-240-59557 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri