01 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün Tedarik Edilmiyor!

86101919 sipariş numarası ile 24.04.2013 tarihinde vermiş olduğum ürün her nedense tedarik edilemiyor. Tedarik edemeyeceğiniz ürünü neden sitenize koyup satış yapıyorsunuz. Hadi satış yaptınız, ürünü tedarik edin ondan sonra kredi kartından parasını çekin, benim kredi kartımdan aynı gün parası çekildi ortada ürün yok.

Bahse konu ürünü tedarik edemiyorsanız ürünü tedarik edemiyorum deyin bizde başka yerden alalım. Bu durum için tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Tedarik edilemeyeceğinizi bildirmeniz halinde ise başka insanların mağdur olmamaları için ürünün satışını sitenizden kaldırmanızı talep ediyor yetkililerden bilgi bekliyorum.

Kudret 193 Okunma

Cevaplar

  • Kudret 26 Haziran 2013

    iyi

  • Kudret 01 Mayıs 2013

    siz neyi çözüme ulaştırdınız bilmiyorum ama, ben bahse konu ürünü iptal edip yeni bir ürün aldım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın Kudret Ş, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön