Hepsiburada.com Ürün Tedariği Yüzünden Mağdur Ediyor.

Mustafa Adnan G. |

Hepsiburada.com'dan bir ürün siparişi verdim. Siparişi verdiğim andan itibaren hemen hesaptaki parayı çektiler. Bir ya da birkaç gün sonra tedarikçi firma arayarak ürünün olmadığı ya da başka bahanelerle gönderemeyeceklerini söylediler. Aradan geçen süreç içinde alıcının hiçbir psikolojisi düşünülmeden gayet laubali bir şekilde ne yaparsanız yapın sonucunun değişmeyeceğiyle ilgili tavırlarda bulunuldu. Hiçbir şekilde zarar tanzimiyle ilgili görevleri olmadı. Oysa ben ısrarla sipariş aldığınız ürünün teslimini istediğimi söylesem de yeterli olmadı. Hepsiburada.com ve tedarikçi firma hakkında ne gibi bir işlem yapılacağı hakkında bilgi verilmesini rica ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Adnan G.
  21 Ağustos
  12:15

  Tedarikçi firmanın adını yazmayı ne yazık ki unutmuşum. Aslında bu firmanın da adını yazarak kullanıcıların bu firmadan ürün alırken dikkat etmeleri gerektiğini de belirtmekte yarar görüyorum. Tedarikçi firmanın adı: (Beauty&Best
  Beauty&Best)

 • 20 Ağustos
  14:31

  Sayın Adnan G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KGW-937-27736 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri