03 Şubat 2014

Hepsiburada.com Ürün Performansından Memnun Kalmamama Rağmen İade Alınmadı!

Hepsiburada.com dan aldığım 61774681 işlem numaralı mobee adlı tablet ürünün inanılmaz kötü bir performansa sahip olmasından kaynaklı tüketici haklarından faydalanmak üzere 7 gün içerisinde eksiksiz ve kutusuyla satış sözleşmesinde ki şartları tamamıyla uygun bir şekilde geri gönderim yaptım ve sonuç ürün um ifadesinin kabul edilmemesi.

Yıllardır alışveriş yaptığım Hepsiburada.com a olan güveninin tamamen bitmesi ve satış sonrası tüketicinin haklarını savunmasından ve satış sözleşmesine içeren maddelerine aykırı davranmasından dolayı bu siteye asla güvenim kalmamış ve asla alışveriş yapmayacağım ve Şikayet işlemlerinin sonuna kadar gideceğimi ve avukatım aracılığıyla tüm hukuki haklarımın doğrultusunda gerekli işlemlere başvuracağımızı bildirmek isterim.

Altay 43 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Altay, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SSA-531-55823 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön