29 Haziran 2016

Hepsiburada.com Ürün Paketlenmemiş Ve Kolisi Açık Geldi!

Satın aldığım Schafer tencere seti kendi kolisiyle ve açılmış bir şekilde gelmiştir. Hiçbir şekilde ne paketlenmiş ne de sarılmıştır. Muhafazası yapılmamıştır. Ürünü bu kadar uzun bir süre bekledikten sonra ve hediye aldığım için iade şansım yok. Bu durumda işini düzgün yapmayan ve tedarikçisini kontrol etmeyen Hepsiburada.com sorunumu çözmeyip beni mağdur etmiştir.

İade sunulabilecek bir çözüm değildir. çünkü müşterilerin ihtiyaç ve süre bazlı iade şansı olmayabilir. Ben gönderilen bu harabe koli ve ürünü kullanmak zorunda kaldım ve mağdur edildim. Hepsiburada.com'un standart mesajlar göndermek yerine kendine yakışanı yapıp mağduriyetimi gidermesini bekliyorum.

Serdal 46 Okunma

Cevaplar

  • Serdal29 Haziran 2016

    Üyelik sayfasından bir çözüm üretemediğiniz ve beni mağdur ettiğiniz ortada... Zaten yine aynı şeyleri yazıp durmuşsunuz. Buradan yazalım ki insanlar da olanları görsün. Yazdığım hiçbir şeyin karşılığını yazmamışsınız. Robot gibi aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz. Azıcık saygılı olun ve yazdıklarımı okuyarak mantıklı cevaplar verin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın Serdal D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HCC-383-74785 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön