Hepsiburada.com Ürün Paketi Boş!

Kemal M. |

Hepsiburada.com' dan anneler günü için bir kolye alayım dedim. Kargo geldiğinde bir hevesle kutuyu açtım fakat kutunun içi boş kargo ilk İstanbul'dan verilirken bile boş olarak verilmiş gerekli tutanaklar tutulmuş. Problem bu değil tabi ki arıyorum müşteri hizmetlerini hemen geri gönderin paranızı iade edelim diyorlar. Her şey çok iyi diyorum kendi kendine ama 1 hafta oldu bugün bir mail geliyor kutuda ürün yok o yüzden iade edilemez. Sanki ben hırsızım. Sıkıntı zaten kutunun boş olması kutuyu boş yolladınız bana. Aynı çalıştığım yerden bir arkadaş daha kahve makinası aldı ulaştıramadılar. Paramızı da vermediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  16:03

  Sayın Kemal M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EAU-545-91302 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri