Hepsiburada.com Ürün Orijinal Değil ve Hasarlı Geldi!

Osman Ö. |

16.04.2015 tarihinde Hepsiburada.com'dan alışveriş yaptım, o sırada yurt dışında bulunduğumdan ve söz konusu firmanın yurt dışına kargo hizmeti bulunmadığından Türkiye'de bir yakınımın adresine sevk ettirdim.

Yurt dışından döndüğüm Eylül 2015 ayında ürünü aldım. Yaptığım kontrolde ürünün orijinal ambalajının açılıp kapatıldığı, bir yerinde hasar bulunduğu ve önemli olan ürünün orijinal olmadığını fark ettim. Derhal müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim, ürünün durumunun incelenmesi için kargo ile sevk etmem istendi. 05.10.2015 tarihinde ürünü gönderdim 13.10.2015 tarihinde başvurum kabul edilmediğini ve ürünün tekrar aynı şekilde tarafıma sevk edildiğini öğrendim.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  11:05

  Sayın Osman Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SXR-628-21386 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Osman Ö.
  13 Ekim
  14:32

  (Açıklama kısmına sığmadığı için buraya yazıyorum şikayetin devamını.)
  Ürün (Siemens vsx6xtrm 2500w Extreme Power Elk. Süpürge) Hepsiburada.com'un sitesinde Made in Germany logosu ile satılmasına rağmen Made in p. r. c. Yani çin üretimi olan ürün geldi. Satın aldığım ürün söz konusu sitede tarafıma ait hesapta siparişlerim bölümünde bahsettiğim şekilde halen durmaktadır. Yurt dışında olduğum için başvuru süresini geçirmem sebebiyle ürünü iade almadılar. Yapılan sahtekarlık apaçık ortadadır. Firma beni kandırmıştır ve sorumluluk almamaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.