Şafak A. Teşekkür Mesajı

Ürünü 35 gün sonra tamir ederek tarafıma geri gönderdiler. Dediğim gibi hız konusunda çok başarılı bir firma. Tebrikler.

Hepsiburada.com Ürün Onarım Süresini Aştı!

Şafak A. |

02.08.2015 tarihinde, daha önce sitesinden almış olduğum ürünü arızalandığı için Hepsiburada.com ile iletişime geçerek geri gönderdim. Üyeliğimin bulunduğu sistemde, 04.08.2015'te teslim aldıkları ve yine 04.08.2015 tarihinde onarım için servise gönderdikleri yazıyor. Bugün tarih 31.08.2015. Yani üzerinden yasal süreç olan 20 günden daha fazla süre geçti ve hala ürünüm elime ulaşmadı. Bugün aradığımda ve süreçle ilgili bilgi istediğimde, müşteri temsilcisi standart cevap olan ilgili birime haber verme işlemini gerçekleştirecekti.

Ürünü servise yollamalarının üzerinden tam 27 gün geçti. Yasal hakkım olan yeni ürün veya ücret iadesi talep ediyorum. Umarım ilgilenen birisi çıkar.

Etiketler :

Garanti İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak A.
  15 Eylül
  13:11

  Ürünü 35 gün sonra tamir ederek tarafıma geri gönderdiler. Dediğim gibi hız konusunda çok başarılı bir firma. Tebrikler.

 • Şafak A.
  04 Eylül
  01:02

  Şu an tarih 04.09.2015 ve Hepsiburada.com'un, telefonumu teslim alıp servise göndermesinin üzerinden tam 1 ay geçti. Hızlı gönderisi ile hız konusunda kendisini öven Hepsiburada.com'u bir de böyle bir durumla karşılaştığınızda değerlendirmenizi öneririm. Elektronik konusunda kesinlikle herkesin son tercihi olmalı artık.

 • Şafak A.
  02 Eylül
  15:43

  02.09.2015 yani bugün Hepsiburada.com'un bana gönderdiği mailde belirttiği üzere, ürünün işlemleri devam etmekte imiş ve kısa sürede işlemleri tamamlanıp tarafıma geri gönderimi sağlanacakmış. Sanırım sorunu tam olarak algılayamadılar. Ürünün yasal onarım süresi bitti. Bana ürünü tamir ederek yollayacaksanız, bunu üzerinden 10 gün geçmeden önce yapacaktınız. Şu an yeni ürün veya para iadesi talep ettiğimi belirttim. Bununla ilgili tarafınızdan herhangi bir cevap alamadım henüz.

 • 31 Ağustos
  16:23

  Sayın Şafak A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UHX-857-73315 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri