Hepsiburada.com Ürün Listeliyor Fakat Ürünü Kargoya Gelince Geciktiriyor.

Metin K. |

06.11.2014 00.23 de TP-Link tl-wn851nd 300 Mbps n Kablosuz 2x2dBi değiştirilebilir antenli pcı Adaptör iki adet aldım kargolama süresini uzun gösteriyorlar. İstanbul içi olmasına rağmen bu olamaz telefonla da aradım dün satışı iptal ettirdim. Tedarikçi beklendiği söylediler bende internetten başka yerden dün aldım ürün bu gün elime geçti iş bu kadar basit neyi geciktiriyorsunuz hem başkasının malını satıyorsunuz hemde geç gönderiyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin K.
  17 Aralık
  00:55

  şikayetimi size de yazdım ve aradım ürünün özelliklerinde ve listeme sayfasında özellikle ona göre alım yapılmış olup ısrar etmeme rağmen ürün kargoya verilmemiştir
  üç gün kargo lama süresi diye liste miş siniz fakat ürün dört gün olmasına rağmen kargoya verilmemiştir sebebi ürün tedarikçi firma gecikmesi o firma ürünü kargo lama mış o yüzden madem elinde o ürün yok satışa koyma ayrıca başkasının ürünü satıyorsun istanbul şehir içi kargoya iyi para verirsen ürünü aynı gün teslim ediyor kaldi ki bunlar kimlerle çalışıyorda bu gecikmeler olmakta

 • 12 Kasım
  13:42

  Sayın Metin K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WTE-496-36871 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri