Hepsiburada.com Ürün Kusurlu!

Zübeyir Şamil Ö. |

Hepsiburada.com dan 07.01.2013 tarihinde yağmurluk aldım. ürün elime 16.01.2013 tarihinde geçti. Ürünü yağmurlu havada kullandım ve yağmur suyu olduğu gibi içime geçmişti. sözde 1 ay garantisi bulunmakta sitenin vermiş olduğu bilgilerde.

Bende 15.02.2013 tarihinde ürünü kargo ile geri yolladım kusurlu ürün diye.arkadaşlar kontrolünü yaptıklarında ürün kullanılmış olduğundan ötürü iadesi yapılamamaktadır diyorlar. bende ürünü kullanmadan nasıl anlayabiliriz kusurlu olup olmadığını diye soruyorum kimse cevap vermiyor.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zübeyir Şamil Ö.
  17 Nisan
  15:38

  sorduğum soruya cevap veremeyecek kadar yetkili birine daha rastlamadım bu hepsiburada.com da.telefonla bile arayamıyorlar.böyle sanal ortamdan birşey yapılamıyor zaten ama tüketici haklarına başvurumu yapacağım bakalım onlar ne belirleyecekler.

 • Zübeyir Şamil Ö.
  28 Mart
  08:05

  ben 2 aydır bu ürün ile ilgili uğraşıyorum.yağmurluk aldım içine suyu geçiriyor garanti kapsamında geri gönderiyorum bana deniyorki ürün kullanılmış.soruyorum sayın yetkililer ürün kullanılmadan ürünün kusurlu olup olmadığı anlaşılırmı.

 • 27 Mart
  17:53

  Sayın Zübeyir Şamil Ö,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx