28 Ocak 2014

Hepsiburada.com Ürün Kayıp Oldu!

13.01.2013 tarihinde Hepsiburada.com dan Yurtiçi Kargo ile telefon siparişi verdim. Hergün de kargo izleme detaylarına baktım. İznim olmadan ordan oraya bi haftadır kargom dolaştı. Bir hafta dolunca kargoyu (Yurtiçi Kargo petek şubesi) aradım ve bana paketiniz kayboldu, yok dediler.

Daha sonra hepsiburada.comun çağrı merkezi ile bağlantıya geçtim ve adıma kayıt açtılar kargonuz kayıptır diye. En kısa sürede kargoyla irtibata geçip ödemeyi onlardan karşılayacaklardı ve bununla ilgili yenisi mi gelsin yoksa siparişi iptal mı edelim diye ayrıntılı bir mail atacaklardı. Ama ne yazık ki aradan tekrar bir hafta geçmesine ve hergün aramama rağmen maili atmadılar. Üstelik ödemeyi de yaptım, mağdurum.

Mine 120 Okunma

Cevaplar

  • Mine 29 Ocak 2014

    Belirtilen sayfayı zaten biliyorum. Ama hiç bir gelişme yok. Hiç bir şey belli değil, somut bir çözüm yok. En azından gidişhatla ilgili bilgilendirme için telefonla aranmalı, her zaman internete giremiyoruz. Bahsedilen detaylı bilgilendirme maili kaç gündür atılmadı bu kadar mı zor atılıyor anlayamıyorum. Gönderilecek olan maile göre de siparişimi iptal etmek istiyorum. Kaç gündür bekliyorum durumun sonuçlanması ve siparişimi iptal edebilmek için. Elime ulaşmayan kargonun kaybettiği ürün için bu kadar beklemek zorunda değilim, bu haksızlık. Sırf bu saçma gecikme/kaybolma sorumsuzluklarından ihtiyacımı başka bir yerden taksit imkanından yararlanamayacağım. (31 ocak kredi kartı ile taksitle telefon almanın son günü) Asla ve asla hayatım boyunca ne hepsiburada.comu ne de yurtiçi kargoyu bir kez daha kullanmayı düşünmüyorum ve tavsiye de etmiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Mine A, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde STY-158-18306 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön