15 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün Kargoya Verilmiyor!

12. 02. 2013'te bir ürün satın aldıktan sonra müşteri hizmetlerine tedarik süresini sordum ve şu yanıtı aldım; Siparişinizde bulunan ürününüz tedarik edilmiş olup paketlenme sürecindedir.
Paketlenme sürecinde olan ürünleriniz en kısa süre içerisinde faturalandırılarak tarafınıza gönderilmek üzere kargoya teslim edilecektir. Ürününüz kargolandığında üyeliğinizde belirttiğiniz cep telefonunuza sms ve e-posta adresinize mail olarak bilgi verilecektir.

1 gün sonrasında tedarikteki ürünün kargolama süresini sorduğumda ise ürünün tedarik sürecinde olduğunu söylediler. Hepsiburada. com'dan çok şey aldım ama bu durumdan sonra artık biraz daha sorgular olacağım.

Sebla 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Sebla Ü Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön