28 Ekim 2016

Hepsiburada.com Ürün Kargolaması Gecikmesi ve Müşteri Hizmetleri Duyarsızlığı!

Ürünü 22.10.2016'da aldım. En geç 27.10.2016'da elinizde olur dediler. Aldıktan 2 gün sonra aynı ürün ertesi gün kargolu oldu. Yani benden 2 gün sonra sipariş verenin eline benden önce ürün gönderme taahhütünde bulundular. Ben durumu söyledim. Doğal olarak 27'si diyip işten sıyrıldılar. Şu an tarih 28.10.2016 hala kargolanmadı ve müşteri hizmetleri benim bile bilmeden sadece geçiştirmek amaçlı söyleyebileceğim şeyleri bana söylüyorlar. Verdikleri süre geçmesine rağmen hala gönderilmiyor. Ürünümün daha fazla gecikmesini istemiyorum. İnsanı bir ürün aldığına bile sevinemeyecek duruma getiriyorlar. Bütün müşteri hizmetleri mesajları duruyor elimde. Bugün bile arayarak ulaşmama rağmen yaptıkları tek şey bir tane daha müşteri hizmetleri mesajı oluşturmak... Diğer popüler sitelerin 4 bin-5 bin'lerde şikayet sayıları var iken sizin neden 15 bin olduğunu düşünmenizi isterim.

Volkan 51 Okunma

Cevaplar

  • Volkan28 Ekim 2016

    Hiçbir şekilde sorunumu çözmüyorsunuz. Sadece oyalıyorsunuz günlerdir. Her seferinde talep iletiyorsunuz ama iletilen taleplerden hiçbir zaman cevap alamıyorum. Ürün hakkında bilgi vermek yerine yaptığınız tek şey talep oluşturmak. Müşteri hizmetleri desen günde 1 kere yazarsa size kendinizi şanslı hissedeceksiniz, o duruma getirdiler. Bir ürünü yollamaktan, ya da anlık bilgi vermekten bu kadar mı aciz bu firma?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Volkan Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BJE-110-83449 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön