Hepsiburada.com Ürün Kargolama Sıkıntısı!

Emre Z. |

Hepsiburada.com'dan 3 adet ürün aldım. Uygulama üzerinden siparişimin takibini yapmaya başladım. 2 tanesi kargolanmış gelmiş ve beni bulamayıp iadesi bile yapılmış fakat bu durumu güncel olarak uygulama üzeriden takip edemediğim için şubeye gidip ürünleri alamadım. Uygulama üzerinden güncellemenin gecikmeli de olsa gelmesini müteakip şubeye gittim.

Neden haber verilmeden iade işlemi yapıldığını sordum. Arkadaşların beni aradıklarını ulaşamadıklarını söylediler. Bende kargo üzerinde yazılı olan telefonu sorduğumda bana sipariş esnasında verdiğim telefondan alakasız bir numara verdiler. Ayrıca nasıl işse diğer ürünün yaklaşık 1 haftadır kargolanma işlemi devam etmekte.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  16:03

  Sayın Emre Z.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JRF-105-88205 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri