11 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürün Kargoda İken Fiyatı Düşmüş!

Hepsiburada'dan aldığım ürün kargo aşamasındayken fiyat düşüşü olmuştu. Müşteri hizmetlerine ürünü geri çekip daha uygun fiyatla almak istediğimi yada aradaki farkın hediye çeki olarak gönderilmesini talep ettim hiç bir olumlu yaklaşım olmadı. Yıllardır ben ve ailemin alışveriş yaptığı bu siteden olumlu bir cevap bekliyorum yoka tüm bilgilerimin silinmesini talep ediyorum.

Tufan 94 Okunma

Cevaplar

  • Tufan 23 Mayıs 2013

    hesabımın silindiğine dair mail gönderir misiniz.. Hetürlü kişisel bilgilerimin silindiğine dair mail yada posta istiyorum..

  • Tufan 14 Mayıs 2013

    Hesabımın silinmesini talep ediyorum...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayın Tufan Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön