Hepsiburada.com Ürün İptalinde Sorun!

Aslı-Tolga U. |

Hepsiburada.com' dan hep alışveriş yapardım ve çok da memnundum. Ancak en son yaptığım alışverişte ödeme onayını verdikten birkaç dakika sonra iptal etmem gerekti. Tabletteki uygulamasında sipariş iptal kısmı yoktu ben de bize ulaşın kısmından iptal etmek istediğim siparişleri bulup gönderdim.

Mesaj göndermeyi bitirdiğimde siparişimin üzerinden en fazla ön dakika geçmişti ve ürünler de haliyle henüz kargoya verilmemişti. Ertesi gün yanı bugün firmadan bana gelen mesajda ürünlerin kargolandığı için iptal edilmeyeceği ve istersem elime ulaştıktan sonra iade edebileceğim yazıyordu. Bu dalga geçer tarzdaki cevabından dolayı her zaman alışveriş yaptığım bu sitenin bütün uygulamalarını kaldırdım her türlü elektronik cihazımdan.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  11:22

  Sayın Aslı U.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan TDO-844-73168 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri