Hepsiburada.com Ürün İptali

Meltem U. |

Hepsiburada.com'da ikinci kez sorun yaşıyorum ilkinde almama kararı vermişken çok uzun süren sorundan kaynaklı tam bu karardan vazgeçip ürün tekrar almaya karar verdim. Ürünü aldıktan sonra taksit seçeneğini eklemediği için önce siteden iptal etmek istediğimde hata verdiğinden müşteri hizmetlerini aradım 12:50'de O***** bey ile görüşüp iptal ettim 16:13'de kargoda diye mesaj geliyor.

Yarın kargo elimde olacak bana ürünü alın iade edin geri diyor öyle iade yapalım deniliyor. İptal bilgisi verilen bir ürünün iade işlemiyle neden uğraşıyorum daha önce iade ile ilgili bir sorun yaşamışken. Her aradığımda hatalı bilgi verilen müşteri hizmetlerinden ibaret. Yarin gelecek kargo bana 48 saat çözüm sunuluyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:44

  Sayın Meltem U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SCQ-523-50290 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri