Hepsiburada.com Ürün İçeriğinde Belirtilen ve Paketten Çıkmayan Dönence İnatla Gönderilmiyor!

Mustafa D. |

Geçtiğimiz haftalarda sipariş verdiğim Oyun Parkı'nın kurulumunu yaparken içerisinden, ürün tanımında belirtilen müzikli dönencenin çıkmadığını fark ettim. Müşteri hizmetlerini arayarak ve site üzerinden eksik parça bilgisinde bulundum. Linkteki (http://screencast.com/t/vFSLDXWlYzL) resimde de görüldüğü üzere, ürün tanımında yer almasına karşı inatla; "satın almış olduğunuz ürünün yanında belirtmiş olduğunuz aksesuarlar verilmemektedir. Tarafınıza doğru ve eksiksiz şekilde gönderim yapılmıştır." Diyerek taleplerim geçersiz sayılmıştır.

Şimdi eminim, müşterimiz ile irtibata geçilip sorun düzeltilmiştir diyerek burada da bu konuyu kapatacaklardır. Hepsiburada.com gibi kurumsal sandığım bir firmadan, bu şekilde bir yanıt almak gerçekten ama gerçekten çok üzücü. Tüketici Mahkemesince nasıl bir karar verilecek, hep birlikte göreceğiz...

Etiketler :

Eksik Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  16:48

  Sayın Mustafa D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZIU-385-21741 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri