Hepsiburada.com Ürün İadesinden Ses Yok!

Murat K. |

27.12.2016 tarihinde Samsung Galaxy S6 Edge telefonunu Hepsiburada.com adresinden sipariş ettim, ancak sipariş kargoya verilmeden iptal etmek istedim. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bu şekilde iptal edemediklerini, ürün kargo aracılığı ile ulaştıktan sonra kabul etmeyip tekrar göndermeniz halinde iptal edildiğini söylediler. Kargo geldi, ürünü teslim almayıp tekrar yolladım. Ürün Hepsiburada.com'a 02.01.2017 tarihinde ulaştı ancak 8 gün geçmesine rağmen kredi kartıma para yatmadı. Bana 3 gün içerisinde parayı iade edeceklerini söylediler ancak herhangi bir ses yok. Çağrı merkezinden biri bana Bittibitiyor diye tedarikçi firma ile iletişime geçmemi, onlardan para iade sürecini hızlandırmasını söylememi istediler. Güler misin ağlar mısın?

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  13:49

  Sayın Murat K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VNV-582-49786 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri