12 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesinde Tedarikçi Sorunu!

Hepsiburada.com aracılığıyla tedarikçi firma ürünlerinden aldım. Ürün geldi ancak beklentimin oldukça altında idi. İade etmek istediğimi belirttim ve kargoyla 13.03.2013 tarihinde geri gönderdim. Aradan 1 Hafta geçti bir haber yok. Müşteri hizmetlerinin konuyla ilgili 29.03.2013 tarihli mesajı şöyle: "İade bilgileriniz tedarikçi firmadan beklenilmektedir. Bilgi alındığı takdirde iade işlemleriniz başlatılacaktır."

Neyse 05.04.2013 tarihine kadar bekledim ve tedarikçi bilgi vermezse sonsuza kadar mı bekleyeceğimiz hususunda bir mesaj daha gönderdim. Cevap şöyle: "Kısa sürede tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.". Bugün üzerinden 1 Hafta daha geçti,hala bilgi yok. Acaba kısa süre ne kadar?

Sabri 65 Okunma

Cevaplar

 • Sabri 09 Mayıs 2013

  üzerinden 2 ay geçtikten sonra ilgilendiler, ancak ürünü alırken kullandığım 50 TL lik hediye çekimin iadesini yapmadılar.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Sabri P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Sabri 19 Nisan 2013

  Sözleşmede 10 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir denilmekte. İade edeli 1 Ayı geçti, ses seda yok. Satış sözleşmesi tedarikçi ile alıcı arasında değil, Hepsiburada ile benim aramda. Tedarikçiden bilgi beklemeye ne gerek var. Müşteriyi mağdur etmeden iadeyi yaparsınız, sonra tedarikçi ile aranızda halledersiniz. Bu kadar kolay. Sisteminizin işleyişinde ciddi sorunlar var. Madem tedarikçilerle başa çıkamıyorsunuz, o zaman tedarikçi kullanmayın.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Nisan 2013

  Sayın Sabri P, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön