12 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesinde Kargo Ücretini Benden Kesti!

Hepsiburada'dan 3765205 sipariş numarasına sahip 1 adet flash bellek satın aldım. Flash bellek bozuldu ve hepsiburada ya yönlendirdim. Ürün servis aşamasından sonra arızası düzeltilemediği için para iadesi yapıldı. Fakat hepsiburada ürünü alırken ödemiş olduğum kargo payı da benden kesti. Oysaki iade işlemlerinde kargo ücreti satıcıya aittir.

Daha önce de bu şekilde yapmışlardı (35460592 sipariş nolu). Müşteri hizmetlerini aradım kargo ücretini iade edeceğiz dediler ama iade etmediler. Bir sonraki aramam da ise sistemlerimizde güncelleme yapıyoruz yardımcı olamayacağız dediler. Her iki kargo ücretininde iadesi istiyorum. Aksi takdirde yeni iki siparişi iptal edip bir daha alışveriş yapmayacağım.

Erhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 12 Nisan 2013

    Neden hep aynı mesajları yazıyor ve çözüm bulmuyorsunuz. Hepsiburada cuzi bir kargo parasından mı kaçıyor...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Erhan A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön