18 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesinde Beni Mağdur Etti!

İadesini istediğim ürün için Hepsiburada.com bana 1600058323 no.lu iade kodunu gönderdi. Ancak kargo firması (Yurtiçi Kargo) bana kodun geçersiz ya da süresi geçmiş bir kod olduğu bilgisini verdi.

Ürün iade kodunun bana gönderildiği tarih 9 Eylül 2013 ve Hepsiburada.com firmasına yazdığım 2 mesaja 16 Eylül 2013 itibarı ile hala cevap verilmedi ve ben ürünü geri hala iade edemedim. Bu olay bana ders oldu. Bir daha Hepsiburada.com dan alışveriş yapmayacağım. Tüm sosyal medya kontaklarım ile de şikayetimi paylaşacağım. Firma yetkilileri tarafından acilen ilgi bekliyorum.

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Murat23 Kasım 2013

    Maalesef eski hizmet kalitesinden çok uzak

  • Murat19 Eylül 2013

    Bu geri dönüş ben sorunu yaşadığımda yapılmalıydı. Konu hakkında Yurtiçi Kargo yetkilileri tarafından şu şekilde bilgilendirildim; Sorun, Hepsiburada ile Yurtiçi Kargo sistemsel entegrasyonunda kullanılan tedarikçi yazılımından kaynaklanmış ve bu durum her iki şirket tarafından biliniyormuş. Her iki firma da beni eşit olarak mağdur etmiş durumdalar. Ürünü nihayet gönderdim ve ürün bedelinin en kısa sürede kredi kartıma iadesini istiyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Murat B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön