Hepsiburada.com Ürün İadesi Yapılmıyor, İade Parasını Ödemiyorlar.

Selahaddin G. |

11 Mayıs tarihinde sipariş verip aynı gün içerisinde iade ettiğim eliptik bisikletin iadesi bir türlü yapılmıyor. Defalarca firmayı aramama rağmen bana en geç 48 saat içinde dönüş yapacaklarını söylüyorlar fakat arayan soran yok. Almamış olduğum ürünün ücreti şu an bu firma yüzünden kredi kartıma yansıdığı için ödemek zorunda kalıyorum. Altı üstü bir iade sistem tarafından da iptal edildiği ve iade süreci ile ilgili bir işlem yapılmadığı bana çağrı merkezindeki kişiler tarafından söylendi ve acil işlem olarak çözüm getirilmesi notunu düştüklerini belirttiler ama geri dönen yok! Bu işin çözüme kavuşmasını istiyorum artık. Onları aramak hiçbir çözüm getirmedi. Yıllardır alışveriş yaparım o siteden böyle bir şeyi hak etmedim. Müşteri kaybetmek amaçları sanırım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  14:50

  Sayın Selahaddin G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SEM-486-16100 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri