20 Nisan 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi Yapıldı Param 2 Aydır İade Edilmedi!

25.02.2013 tarihinde orta sehpa ürününü interneten sipariş ettim. Ürün elime geçtiğinde, ürünün defolu, ayıplı mal olduğunu gördüm. Hepsiburada.com'u aradım ve iade dilekçesi doldurmamı söylediler. Bende iade dilekçesi doldurdum. Ürünü, üretici firmaya göndermemi söylediler bende ürün elime geçtiğinden 1 hafta geçmeden, ürünü üretici firmaya gönderdim. Bir dilekçe de yazdım ve paramın iadesini talep ettim.

Satış sözleşmelerindeki 5. madde gereği,"ürün elinize ulaştıktan 1 hafta sonra geri iade edildiğinde, 10 gün içinde paranız geri iade edilir" ibaresini uygulamadılar. Bugün yaklaşık 55 gün oldu, bu süre içinde hepsiburada.com'u defalarca aradım, üretici firma onay verdi param hala iade edilmedi.

Fidan 21 Okunma

Cevaplar

  • Fidan 08 Mayıs 2013

    ben bu kadar sahtekar,düzenbaz,ilgisiz ve paraya aç bir site daha görmedim.3 aydan fazla oldu param iade edilmedi.haram olsun o para hepsiburada.com a.bu siteden daha alışveriş etmem,edenlere de elimden geldiğince mani olacağım ve kimseye tavsiye etmeyeceğim.sözleşmenin gereğini bile yerine getirmediler,malın iade edilmesinden sonraki 10 gün içinde param iade edilmedi gerekiyor sözleşmede.yazıklar olsun.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Fidan Naz Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön