15 Mart 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi ve Geri Ödeme!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum çamaşır makinesi için yetkili teknik servis geldiğinde makinenin üst tablası kırık çıktı. Servis rapor yazdı. Hepsiburada.com'a durumu yazdım telefonla da aradım. 2 gün sonra onaylandı ve verdikleri kargo numarası ile ürünü gönderdim. Ürünü aldığımdan sonra 5. günde ürün şirkete ulaştı fakat kargodan almamışlar. 7. günün dolmasını mı beklemekteler. Soru yazınca standart cevapları olan incelenmektedir geri dönüş yapılacaktır denilmektedir. Paramla rezil oluyorum. Ödediğim ürünün parasını ve kargo ücretini acilen talep ediyorum. Bakalım ne diyecekler.

Kadir 230 Okunma

Cevaplar

 • Kadir18 Nisan 2013

  Sorunum hala çözülmedi. Hasarlı ürün için ödemiş olduğum kargo param hala iade edilmedi. Hasarlı ürünü hemen iade etmeme rağmen 1 ay sonra param yattı. kargo parası neden tüketiciden kesiliyor. 15.04.2013 tarihinde gün içerisinde para iadeniz yapılacaktır bilgisi verildi. ama hala param iade edilmedi.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Kadir S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Kadir09 Nisan 2013

  Hepsiburada.com'un göndermiş olduğu hasarlı çamaşır makinesini iade ettim. Ürünü kullanamadım. 1 ay paramın iadesini bekledim. Kargoya vermiş olduğum para hala iade edilmedi. Kullanmadığım hatta 1 ay hepsiburada.com'un paramı iade etmesini beklediğim halde param eksik yattı. Hediye çekinizi kabul etmiyorum. paramın acilen hesabıma yatırılmasını istiyorum. Parayı nakit veriyorsam zamanında ve eksiksiz iade edilmeli.

 • Kadir08 Nisan 2013

  Kargo için vermiş olduğum para iadem hala yapılmadı. Hediye çeki verilmesi teklif ettiniz. Paramın hesabıma yatırılmasını istedim, bir daha alışveriş yapmayacağım. Ürün iadesi için 1 ay bekletildi, kargo için vermiş olduğum para için bekletilmek istemiyorum. Yeter artık. Böyle bekletildiğim zaman nasıl güveneyim? 24 saat için de cevap da yazılmadı.

 • Kadir03 Nisan 2013

  Hasarlı göndermiş olduğunuz ürün için ödemiş olduğum kargo parasının da iadesini istiyorum. Sizin hatanızdan dolayı neden benim param gidiyor. Sayfanızda 20 gün içerisinde yazmasına rağmen ürünün parasının iadesi için 1 ay bekledim. Acilen kargo parasının da iade edilmesini istiyorum. 1 ay beklemeyeceğim. Resmen paramla rezil oldum. Sorunum hala çözülemedi.

 • Kadir02 Nisan 2013

  Ürünün bana gelmesi için ödemiş olduğum kargo parası neden iade edilmiyor. Hasarlı ürünü gönderen Hepsiburada.com olmasına rağmen ben neden yaralanmadığım ve 1 ay rezil olup beklediğim halde kargo parasını ödeyeyim. Acilen kargo için ödemiş olduğum paranın iadesini istiyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Nisan 2013

  Sayın Kadir S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Kadir31 Mart 2013

  Ürünü iade edeli 20 günü geçti. Hala ne beklenmektedir? Mahkemeye mi vermek gerekiyor? Tüketiciye zulümden başka birşey değil. Klasik cevaplar veriliyor.Hasarlı ürün gönderiyorsunuz. Ürün iade girişini sistem otomatik siliyor. Bu kandırmaca nedir?

 • Kadir25 Mart 2013

  Bilgisayardan verilen standart cevapları yollamayın.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Mart 2013

  Sayın Kadir S, Sorununuzun bir an önce çözülmesi için gereken çaba gösterilmektedir. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Kadir23 Mart 2013

  Sonuçççç neee???? Standart cevaplarla bekletiliyorum. Tüketiciyi oyalamak ve dalga geçmek. Yetkili kişi arasın o zaman. yapılan iş nedir?

 • Kadir22 Mart 2013

  Ürün hasarı kargo firmasından kaynaklanıyormuş galiba. Ama bu beni ilgilendirmiyor. Kargo şirketi ile aranızda olan birşeyden dolayı benim para iadem gecikmemeli. Benim bu kadar gün para iadem yapılmadığından dolayı kaldığım zor durumu nasıl karşılayacaksınız. 7 gün içerisinde ürünü geri gönderdiğimden dolayı da paramın hemen iade edilmesini istiyorum. Yurtiçi kargo ile de sonra nasıl hallederseniz halledin.

 • Kadir20 Mart 2013

  Ürünü kargo şirketi teslim ettiği halde ürünü göndermem için aynı gönderi numarasını veriyorsunuz. Hala bilgilendirme yapılmadı. Paramla zor durumda kaldım. Yeni makine alacağım. Ama asla D Market'ten değil. Ödediğim para hala iade edilmedi. İnşallah arar da bir bilgi verirsiniz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Mart 2013

  Sayın Kadir S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön