Hepsiburada.com Ürün İadesi Almıyor.

Muhammed D. |

Hepsiburada'dan aldığım saç düzleştiriciyi kız arkadaşım beğenmedi ve iade için geri yolladım. İadeyi kişisel bir ürünün paketi açılamaz diye reddettiler. Saç düzleştiriciyi kontrol etmeden nasıl beğenebilirsiniz ki? Ürün kullanılmadıda. Ayrıca hatalı bir ürün. Saçı araya alan kısmı kapattığımızda arada boşluk oluyor. Yani yamuk. Şimdi kutunun içinden affedersiniz hıyar da çıksaydı, bunu iade etme şansımız yoktu öyle mi? Bu kadar saçma, kötü bir şey görmedim. Ürün kullanılmadı, kutusuyla aksesuarlarıyla zararsız bir şekilde gönderildi. Tek zararı poşetinin açılması. Kullanıldı gibi bahanelerin arkasına sığınmayın. Kişisel bir ürün diye beğenmediğimiz ve bozuk ürünü almak zorundaysak bu bir suç.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed D.
  21 Ekim
  16:12

  Otomatik cevap verir gibi habire ürün koşulları linki atıyorsunuz. Yazdıklarıma cevap versenize? İade etmek istiyorum ürünü.

 • 19 Ekim
  08:44

  Sayın Muhammed D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RQI-938-68412 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri