13 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi Alınmıyor!

02.02.2013 tarihinde teslim aldığım Motorola RAZR XT910 cihazını iade hakkımı kullanıp iade etmek istedim. 06.02.2013 tarihinde cihaz hepsiburada.com'a ulaşmasına rağmen iade işlemi hala gerçekleşmedi. Ürün önce servise, sonra tedarikçi firmaya gönderildi. 1 gün bile kullanmadığım cihazı aldığıma pişman ettiler.

Daha önce de bu sitede iade işlemi gerçekleştirdim. O işlemde, cihaz ellerine ulaştıktan bir gün sonra param iade edilmişti. Şimdi ise bırakın para iadesini, tarafıma tatmin edici bir bilgi vermeyi bile düşünmüyorlar. Bu siteyi bir daha kullanmamam için ellerinden geleni yapıyorlar. Lütfen mağduriyetim bir an önce giderilsin. Aksi takdirde şirket hakkında yasal işlemlere başvuracağım.

Adem 129 Okunma

Cevaplar

 • Adem 10 Nisan 2013

  Para iadesi eksik ve hatalı yapıldı. Bir daha bu firmadan alışveriş yapmayacağım. Saygısız ve bilgisiz bir çalışan profili var.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Şubat 2013

  Sayın Adem K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Adem 19 Şubat 2013

  Daha önce iade ettiğim Motorola Raxr XT910 ürününü arızalı ürün olarak değerlendirip süreci uzatıyorlar. Bu şikayetim, daha önce bıraktığım şikayetten bağımsız. Çünkü iade süreci başlatmak yerine arızalı ürün süreci başlatılmış. Ben para iadesi istediğim halde, sürekli oyalanıyorum. Müşteri hizmetleri çok ilgisiz, artık bıktırdılar. Bütün cevapları ezberledim yahu! Artık buna bir çözüm istiyorum, aksi takdirde yasal işlemleri başlatacağım.

 • Adem 18 Şubat 2013

  İade etmek istediğim ürün ellerine geçeli 12 gün olmasına rağmen hala paramı iade etmiş değiller. Tam 12 gündür para iadesi yapılmamasının nedeni nedir? Hala düzgün, tatmin edici bir cevap alamadım. Müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor, sanki hepsi oradan geçerken kazara telefonu açmış gibiler. Sürekli başka departmanlara iletiyorlar ama oralardan da dönüş olmuyor. Sizden ödül beklemiyorum, sizde olan paramı istiyorum!

 • Adem 15 Şubat 2013

  Para iadesi hala yapılmadı. Hepsiburada.com ısrarla iade işlemini yapmak istemiyor. Ürün elinize geçeli 10 gün oldu, hala neyi inceliyorsunuz yahu?

 • Adem 14 Şubat 2013

  hepsiburada.com'a bu konuyla alakalı onlarca mesaj ve telefon görüşmesiyle şikayet bildiriminde bulunmama rağmen herhangi bir tatmin edici yanıt alamadım. Burada da aynı durum söz konusu. Bana gönderilen bildirimde "Ürününüz iade koşulları çerçevesinde inceleme sürecine alınmış olup ortalama 7 iş günü içinde sonuçlandırılacaktır. " deniyor. Daha önceki yanıtlarına bakalım: "Ürününüzün işlemleri devam etmektedir, tedarikçi firmasına gönderilmiştir.Yasal işlem süreci 30 gündür." "İşlemleri devam eden ürününüz kısa süre içerisinde sonuçlandırılacaktır." "İşleminiz 2 hafta içerisinde yapılacaktır." Telefonda ise yasal sürecin 10 gün olduğunu söyleyen bir müşteri temsilcisini de gördüm. Şimdi ben bu yanıtların hangisine inanayım bilemedim. Altı üstü cihazı alıp, paramı iade edecekler ama sürekli oyalıyorlar. Öncelikle ürünü arıza veya değişim amacıyla iade etmediğim halde neden servise gönderildi? Site üzerinde "06.02.2013, Ürün Elimize Ulaştı, Ürün servise gönderildi." yazıyorken, ürünün tedarikçi firmasına gönderilme sebebi nedir? Bu sorularıma hiçbir zaman yanıt alamadım. Sanki benim sorularımın önemi yokmuş gibi davranılması ne kadar etik? Daha önceki iade işlemim 1 günde sonuçlanıyorken, bu işlemde 10 gündür beklememin sebebi nedir? Bu sorularıma yanıt veremeyen müşteri temsilcileri neden hala bu firmada çalışıyor? Sorular bitmiyor. Ama bu iade sonrası hepsiburada.com'la olan ticari ilişkim tamamen bitecek. Tebrikler hepinize.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sayın Adem K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sayın Adem K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön