Hepsiburada.com Ürün İadesi.

Çiğdem G. |

Ayın 18'inde 2 ürün sipariş ettim. Kredi kartı bilgilerim sitede kayıtlı olduğu için taksitle almak istediğim ürünler tek seferde geçti akabinde hemen o dakika ürünleri iptal etmeye çalıştım. 1 ürün iptal oldu ancak biri iptal edilemedi. Müşteri hizmetlerini aradım ''iptal edeceğiz paranız hesabınıza yatacak'' dendiği halde ertesi gün kargoyla ürünü gönderdiler, kargoyu teslim almadım hala kargoda bekliyor ve benim param hesabıma yatmış değil. Kargo takibini vs. benim takip etmem gerekiyormuş. Kimse yardımcı olmuyor. Su zamana kadar birçok şey aldım ama bu muamele ile karşılaşmak çok şaşırttı bir daha asla bir şey almam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  17:50

  Sayın Çiğdem G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MTZ-774-86901 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri