30 Mart 2013

Hepsiburada.com Ürün İadesi!

Aldığım fotoğraf makinesinin ekranında kutuyu ilk açtığımda ölü piksel şeklinde çizgi vardı.Değişim için geri gönderdim ve teknik servis ürünün orjinal Türkiye Fujifilm ithalatı olmadığı için teknik destek veremeyeceklerine dair bir rapor yazarak geri gönderdi. Bu kez ürünü iade etmek amacıyla tekrar hepsiburadaya gönderdim.

Teknik servisten dönen ürün aynı şekilde bana gönderildi. Yani ben kusurlu ürünü geri iade ediyorum, onlar bana aynı şekilde geri gönderiyorlar. Hepsiburada yı bu şekilde garantisiz ürün sattığı için ve ürününün arkasında durmadığı için kınıyor ve gereğinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde tüketici hakları hakem heyetiyle muhatap olacağınızı belirtmek isterim.

Samet 64 Okunma

Cevaplar

  • Samet 13 Nisan 2013

    Buraya sadece insanlar önünde imaj kaybı yaşamamak için sorunun çözüleceğine dair kalıp cümleler yazıyorsunuz. Fakat arka planda değişen hiçbirşey yok. Hala karşımda muhattap alabileceğim birileri yok ve sorunum halen çözülmedi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mart 2013

    Sayın Samet M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön