Hepsiburada.com Ürün İadesi!

Yunus Emre D. |

Yaklaşık 3 senedir neredeyse bütün ihtiyaçlarını İnternet üzerinden temin eden birisiyim. Hepsiburada'dan da bu sene alışveriş yapmaya başlamıştım ama ben böyle bir anlayış görmedim iade edilen ürünün parasında ciddi miktarda kesinti yapılarak tekrar hesabınıza yatırılıyor.

Üstelik müşteri temsilcilerinin size karşı olan tutumu hiç hoş değil, işinizi halletmek yerine sizi başlarından savuşturuyorlar. Asıl başımdan geçen olaya gelecek olursak satın aldığım bir ürün kargo şirketinin yanlış tutumundan dolayı geri gitti ve ben bu konu hakkında müşteri hizmetlerini arayarak ürünümün tekrar bana gönderilmesini talep etmeme ve ürünümün bana tekrar gönderileceğini söylemelerine rağmen göndermediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  13:55

  Sayın Yunus Emre D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ECL-934-49965 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla